Oblečení Lonsdale

Oblečení Lonsdale se objevilo poprvé v Anglii, nyní je ale sídlo této značky v australském Sydney. Firma Lonsdale vyráběla především boxerské vybavení, které se pak rozrostlo o módní a sportovní oblečení.

Jelikož tato značka byla primárně zaměřena na boxery, nosili toto oblečení známí boxerští šampióni. Byly to například Muhammad Ali či Mike Tyson. Toto sportovní oblečení se brzy rozšířilo do celého světa. V posledních letech dokonce i do asijských zemí.

Oblečení Lonsdale online

Stalo se populární především u mládeže, která si zamilovala tento pohodlný ležérní styl. Lonsdale vyrábí jak pánské oblečení, tak i dámské oblečení. Můžete si zde tedy zakoupit značkové trička, polokošile, košile, mikiny, bundy, kšiltovky i spodní prádlo.

Oblečení Lonsdale zdarma

Fanoušci této značky si můžou na oficiálních stránkách firmy zdarma stáhnout tapetu se značkou Lonsdale na svůj počítač.

Hodnocení článku Oblečení Lonsdale: Top Články

Tagy: Lonsdale Shop Boty Mikina Mikiny Obuv Bunda Outlet Kabelka Damske Obleceni

Překlepy: konsdale oonsdale ponsdale llonsdale onsdale linsdale lknsdale llnsdale lpnsdale loonsdale lnsdale lobsdale lohsdale lojsdale lomsdale lonnsdale losdale lonadale lonwdale lonedale londdale lonxdale lonydale lonssdale londale lonzdale lonssale lonseale lonsrale lonsfale lonscale lonsxale lonsddale lonsale lonstale lonsdqle lonsdwle lonsdsle lonsdyle lonsdaale lonsdle lonsdele lonsdake lonsdaoe lonsdape lonsdalle lonsdae lonsdalw lonsdals lonsdald lonsdalr lonsdalee lonsdal lonsdali


Vyhledávání:


Nejzajímavější: